4 savaičių švarus ir spalvingas iššūkis!

Aš myliu vasarą. Oras, (laisvės) idėja, struktūros trūkumas. Bet žinote, ką aš dar myliu? Struktūra, mitybos planas, kurio reikia laikytis, ir gerai jaustis kūne, kuriame gyvenate diena iš dienos. Rudenį šie dalykai paprastai stoja į savo vietas – aš čia, kad padėčiau! Mano gyvenime trūko struktūros ir atėjo laikas pokyčiams. Kadangi vis tiek tai darau, pamaniau, kad išmesčiau tai visiems, kad prisijungtumėte prie manęs. Štai šiek tiek apie tai, apie ką aš kalbu…

Kas yra 4 savaičių švarios ir spalvingos grįžimo į kelią iššūkis
Tai galimybė įsipareigoti šiek tiek sukurti švarų ir spalvingą maistą bei sunkias, bet greitas ir efektyvias treniruotes! Jis prasidės antradienį, rugsėjo 4 d., kitą dieną po Darbo dienos, ir tęsis visą rugsėjo mėnesį (tiksliai 4 savaites!). Gausite paprastą maitinimo planą, paprastą treniruočių planą ir galimybę kasdien susisiekti su bendruomene su klausimais, naujienomis, sėkme ir iššūkiais. Ir visa tai NEMOKAMAI! Tai vienas iš mano 30 dienų iššūkių, susijusių su steroidais! Skaitykite toliau, kad sužinotumėte visą informaciją, kurią turite žinoti…

Mitybos planas

Mitybos plano strategijos pagrindas – 4 universalios dietos tiesos:

Valgykite daugiau viso maisto.
Kiekvieną dieną valgykite visas 5 spalvas.
Skystus augalus naudokite sultimis, kokteiliais, sriubomis.
Kasdien mankštinkitės 21+ minutę. viengungis. dieną.
Nesvarbu, kokie yra jūsų mitybos pageidavimų ar apribojimų ypatumai – tų „taisyklių“ gali laikytis kiekvienas. Nepriklausomai nuo jūsų įsitikinimų apie mitybą, jums būtų sunku rasti sveikatos priežiūros specialistą, kuris nesutiktų, kad šie keturi veiksmai pagerins jūsų energiją, padės natūraliai numesti svorio, užkirsti kelią daugeliui gyvenimo būdo ligų ir netgi panaikinti jas ir, žinoma, padėti beprotiškai įsimylėti savo kūną.

Su 4 savaičių mitybos plano iššūkiu gausite:

Pateiksiu 3 paprastus pusryčių receptus, kuriuos galite iš anksto paruošti stiklainiuose ir jau pasiruošę pasiimti.
Mano „mitybos plano“ taisyklės, kurių vadovaukitės gamindami maistą pakeičiančius kokteilius, kurie nėra paprastos cukraus bombos.
Mano išmaniųjų salotų taisyklės, kad galėtumėte lengvai sukurti švarias ir spalvingas salotas kiekvieną savaitės dieną, kurią mielai valgysite!
4 mano mėgstamiausi patiekalų ruošimo porcijomis receptai. Puikiai tiks pietums ar vakarienei!