7 sėkmingo svorio metimo plano komponentai

Gali atrodyti, kad yra milijonas skirtingų svorio metimo programų ir kiekvieną dieną atsiranda naujų mitybos planų ir mankštos programų. Kaip žinoti, kurį pasirinkti? Geros naujienos yra tai, kad mokslininkai nustatė svorio metimo programų tipus, kurie gali padėti jums sėkmingai numesti svorio (ir jį išlaikyti!). Norėdami gauti didžiausią sėkmės galimybę, ieškokite programos, kurioje yra šie 7 komponentai.

  1. Pagrįsti lūkesčiai numesti svorio. Venkite svorio metimo ekvivalentų „greitai praturtėkite“. Tai yra populiarūs mitybos planai ir mankštos programos, kurios garantuoja didelį ir greitą svorio netekimą per trumpą laiką, pavyzdžiui, „Numesti 30 svarų per 30 dienų! arba „Lieknėkite iki šeštadienio! Vietoj to, ieškokite programų, kurių tikslas – numesti svorio apie kilogramą per savaitę. Nors žmonės linkę numesti daugiau svorio per pirmąją ar dvi naujos svorio metimo programos savaites, šis rodiklis dažnai nėra tvarus ilgesnį laiką. Darant prielaidą, kad tokiu greičiu messite svorį, galite jaustis nusivylę ir visiškai pasiduoti.

2. Dieta, atitinkanti jūsų pageidavimus. Atliekant tiesioginius palyginimus, buvo įrodyta, kad svorio metimo dietos padeda numesti svorio maždaug taip pat. Svarbiausia pasirinkti programą, kurios dieta MĖGAAUSI! Ar mėgsti daržoves? Jei taip, galbūt vegetariška dieta jums tiks. Ar galite nevalgyti ilgą laiką „neišalkę“? Jei taip, gali būti verta išbandyti protarpinį badavimą. Programa turėtų sutelkti dėmesį į mitybos pokyčius, kurių galite laikytis ilgą laiką. Labai svarbu mėgautis tuo, ką valgote. Kas nori jaustis nuskriaustas net trumpą laiką?

3. Mėgstamo maisto laikymas. Be to, kad pasirinktumėte bendrą dietą, atitinkančią jūsų pageidavimus, įsitikinkite, kad jūsų programa palieka vietos jūsų mėgstamiems maisto produktams. Pavyzdžiui, jums gali būti labai svarbu vakare suvalgyti dubenį ledų, todėl bandydami juos visiškai atsisakyti, galite visiškai atsisakyti svorio metimo. Verčiau pabandykite suvalgyti mažesnę porciją (pavyzdžiui, pusę puodelio), pripildykite dubenį vaisiais ir nedideliu šlakeliu ledų, pakeiskite mažiau kalorijų turinčiu maistu (pvz., šaldytu jogurtu) arba valgykite jį rečiau (pvz. kaip kartą per savaitę restorane, kad negundytumėte kiekvieną vakarą namuose).

4. Sutelkite dėmesį į valgymo ir veiklos modelių keitimą. Daugelis žmonių bando numesti svorio vien didindami fizinį aktyvumą. Tačiau svorio mažėjimą pirmiausia lemia mitybos pokyčiai. Taigi galite paklausti: „Kodėl apskritai sportuoti? Pratimai yra pagrindinis svorio palaikymo veiksnys. Tai reiškia, kad būdami aktyvūs galite neleisti jums atgauti svorio, kai jį numetate. Turėdami tai omenyje, pasirinkite programą, kuri leidžia jums pradėti tiek dietos, tiek mankštos svyravimus, kai esate labiausiai motyvuoti.

5. Stebėti savo svorį. Gera programa turėtų padėti stebėti, kokius pakeitimus bandote atlikti. Pagalvokite apie savo svorio stebėjimą taip pat, kaip apie banko sąskaitos likučio tikrinimą. Nors kartais nėra malonu žinoti pusiausvyrą, jums reikia šios informacijos, kad galėtumėte reguliuoti savo kalorijų „išlaidavimą“ ir mankštos „banką“. Nesvarbu, ar naudojate išmaniojo telefono programėlę, ar tik popieriaus lapą, stebėjimas leidžia matyti, kokios strategijos padeda numesti svorio, o kurios ne.

6. Dietos stebėjimas. Be savo svorio stebėjimo, gera programa taip pat turėtų padėti stebėti, ką valgote ir geriate. Gali būti labai lengva pamiršti apie kalorijas tame kavos gėrime, majonezą sumuštinyje ar šokoladinius saldainius, kuriuos paėmėte nuo kolegos stalo. Stebėkite savo mitybą, kad žinotumėte, kur galite sumažinti kalorijas su mažiausiai skausmo. Programos ar svetainės gali palengvinti stebėjimą nei senasis popierius ir pieštukas. Jie gali prisiminti jūsų dažnai vartojamus maisto produktus ar patiekalus, naudoti supakuotų maisto produktų brūkšninių kodų skaitytuvus ir importuoti receptus.

7. Atsakomybė ir ilgalaikė pagalba. Galiausiai, jūsų pasirinkta programa turėtų suteikti jums reikalingos atskaitomybės ir paramos. Asmeninės ir telefoninės programos paprastai numeta daugiau svorio nei internetinės programos, nes jos turi pakankamai atskaitomybės ir paramos. Kita vertus, žiniatinklio ir išmaniųjų telefonų programos gali būti naudingos tiems, kurių tvarkaraštis sudėtingas arba nenuspėjamas (ypač jei jie turi galimybę užtikrinti atskaitomybę ir paramą!). Būtinai ieškokite programų, kurios ir toliau teikia atskaitomybę ir ilgalaikę paramą, kuri, kaip įrodyta, padeda išlaikyti pradinę sėkmę!

Nors tobulo mitybos plano nėra, suraskite tokį, kuris geriausiai atitiktų jūsų gyvenimo būdą ir paskatintų jus tęsti net ir patyrus nedidelius slydimus. Ieškodami pirmiau išvardytų 7 pagrindinių komponentų, galite pažvelgti į rinkodaros teiginius ir rasti programą, kuri greičiausiai padės sėkmingai pasiekti ilgalaikius svorio metimo tikslus.