Britney Spears dieta

Mįslingas pop princesės elgesys ir dar mįslingesni jos kūno pokyčiai.

1

Per pirmąjį nėštumą ji tikrai smarkiai sustorėjo ir, kol geltonoji spauda intensyviai svarstė, kada ji pagaliau atsikratys viršsvorio, ekscentriškoji blondinė ėmė ir pastojo antrą kartą bei kurį laiką mėgavosi vedžiodama žurnalistus ir paparacius už nosies bei leisdama spėlioti, nėščia ji, ar tik šiaip „pasitaisiusi“?

Pagimdžiusi antrąjį sūnų Britney vėl sparčiai sulieknėjo, tuo suteikdama pagrindo naujiems gandams. Dieta? Sporto salė? Plastinė chirurgija? O gal viskas kartu?

Vėliau prasidėjusių naktinių šėlionių su Paris Hilton padariniai netruko nusėsti ant Britney figūros – vėl priaugta ne vienas kilogramas, veidas patinęs po bemiegių naktų.

Dabar, išėjusi iš reabilitacijos klinikos, ji ir vėl lieknėja. Kaip?

Sklando gandai, jog šįkart jos lieknėjimo būdas – kuo sveikiausias: griežtas dietos ir treniruočių režimas, mat pop princesė vėl ketina sugrįžti ant scenos. Pati Britney tikina, jog sveiko gyvenimo būdo ir mitybos režimo ji išmoko besigydydama reabilitacijos klinikoje. Dabar ji stengiasi suvartoti kuo mažiau kalorijų ir riebalų, jos valgiaraštyje apstu vaisių ir daržovių. Ji beveik atsisakė angliavandenių, daugiausia suvartoja baltymų. Vietoje pamėgtų picų ir dešrainių Britney renkasi žuvį, kasdien mėgaujasi suši ir 3 kartus per dieną geria žuvų taukus. Be to, dainininkė reguliariai (2-4 kartus per savaitę) lankosi šokių studijoje „Millennium“, kur šokdama ne tik sudegina nemažai kalorijų, bet ir sustiprina savo pilvo preso, rankų ir kojų raumenis.

Po alkoholio ir greitojo maisto „dietos“ Britney buvo priaugusi iki 14 dydžio rūbų. Šiuo metu ji jau gali apsivilkti 10 dydžio drabužius (numetė apie 7 kg) ir tikisi dar sulieknėti, iki 6 dydžio.