Dieta pagal gėlių horoskopą

1

Mums jau įprasta save laikyti Gyvate, Triušiu ar Drakonu. Mes žinome, kokie produktai naudingi Mergelėms, o kokie – Skorpionams. Pasirodo, kiekvienas mes turime dar ir gėlę. Susigaudyti astrologinės floros pasaulyje mums padės gėlių horoskopas.

Sausio 1-10
Geltonasis gencijonas. Jus traukia viskas, kas neįprasta, mįslinga. Jums tinka ir rinktinės dietos, kurių pagrindą sudaro egzotiški produktai. Neverta aplinkiniams pranešti, jog nusprendėte sulieknėti: telieka tai jūsų paslaptis.

Sausio 11-20
Dagys. Jums atrodo, kad į jus kreipia mažai dėmesio, ir dėl to dažniausiai kaltinate savo išorę. Jei esate įsitikinę, kad atsikračiusi keleto kilogramų tapsite patrauklesne, pasirinkite pačią paprasčiausią natūralių produktų dietą.

Sausio 21-31
Šlamutis. Jūs kukli, tačiau esate madinga, visuomet stengiatės atrodyti paprastai, bet elegantiškai. Išsaugoti kūno formas jums padės iškrovos dienos (kartą per savaitę) ir sportas.

Vasario 1-10
Amalas. Jūs lengvai einate per gyvenimą, stengdamasi apie nieką nesusimąstyti. Būkite atsargi: sveikatai kenkia lengvabūdiškumas. Pasaugokite save: atsisakykite nuo tokių užkandžių kaip „hot dogai“ ir vėlyvos vakarienės. Suraskite jums tinkančią sporto šaką ir pasportuokite bent kartą per savaitę.

Vasario 10-19
Šunvyšnė. Jums labai žalingos griežtos dietos ir per didelis fizinis krūvis. Nepamirškite vartoti vitaminų – jums jų reikia labiau nei bet kam kitam.

Vasario 20-29
Mimoza. Jūs nervinga ir lengvai susijaudinanti. Jums didelė infarkto ir skrandžio opos rizika, todėl kuo mažiau vartokite gyvulinių riebalų ir aštrių prieskonių. Tokia dieta naudinga ir jūsų talijai.

Kovo 1-10
Aguona. Jums tinka baltymų dieta. Nesižavėkite vegetarizmu, nes mėsa jums suteikia energijos. Jei turite problemų su svoriu, rinkitės liesesnę mėsą, taip pat venkite krakmolingų garnyrų, tokių kaip bulvės ir makaronai.

Kovo 10-20
Lelija. Jūs judri ir nelinkusi į nutukimą. Per didelis svoris – tai rimto sveikatos sutrikimo signalas, todėl reikėtų kreiptis į gydytoją ir atlikti visapusišką ištyrimą.

Kovo 21-31
Rusmenė. Jūs ryžtinga ir bet kurią situaciją sugebate iš anksto apskaičiuoti. Jei manote, kad jum metas mesti svorį, vadinasi, taip ir yra.

Balandžio 1-10
Magnolija. Jūs visuomet norite būti pirma. Gali būti, tai ir paaiškina jūsų įkyrų norą sulieknėti. Neverta nuo vienos dietos mestis prie kitos: taip jūs „supainiosite“ savo medžiagų apykaitą.

Balandžio 10-20
Hortenzija. Jums sulieknėti neleidžia pomėgis puotauti. Nebūtina atsisakyti vakarėlio su draugais, tiesiog įpraskite užkąsti prieš tai, tuomet užstalėje jūs galėsite bendrauti, o ne vien valgyti.

Balandžio 21-30
Jurginas. Jūs visuomet pasitikite sėkme. Deja tam, kas liečia figūros korekciją, tai netinka: savaime nauja figūra neatsiras, net jei jūs ir nusipirksite patį populiariausią riebalų degintoją.

Gegužės 1-10
Pakalnutė. Neišimtis, kad poodinis jūsų riebalų sluoksnis – tai jūsų psichologinė apsauga. Šio atveju vyrams reikėtų užsiimti kokia nors kovos rūšimi, o moterims paieškoti patikimo gyvenimo palydovo.

Gegužės 11-21
Portulaka. Jūs nepatikli – būtent todėl jums visados atrodo, kad gydytojas nepakankamai profesionalus, sporto treneris – dykinėtojas, o dietos iš viso nepadeda. Galbūt problema tame, kad jūs dar nė karto neužbaigėte tai, ką pradėjote?

Gegužės 22-31
Ramunė. Jums visą laiką atrodo, kad nauja dieta – būtent tai, o jums reikia. Jei negalite tinkamai pasirinkti jums tinkančios dietos, tuomet kreipkitės į specialistą-dietologą.

Birželio 1-11
Katilėlis. Jus baugina bet kokios gyvenimo perminos, todėl jums nereikėtų bandyti kokių nors egzotiškų dietų ar sporto rūšių. Jums negalima ir badauti: vien mintis apie tai, kad kurį laiką teks badauti, apnuodys jums gyvenimą. Svorį mažinti reikia palaipsniui, pirmenybę teikiant dietoms, kurioms nereikalinga ypatinga valia.

Birželio 12-21
Saulutė. Jūs geriau apsidraudžiate nei neįvertinate pavojaus, todėl imsitės pačios griežčiausios dietos, kai tik sužinosite, jog jūsų kraujyje padidėjęs cholesterolio kiekis. Tik nenumarinkite savęs badu!

Birželio 22-liepos 1
Tulpė. Jūs manote, kad susikursite geresnę dietą, nei visi dietologai kartu. Deja, jūs nevisai teisi…

Liepos 2-12
Vandens lelija. Jūs visada jaučiatės patogiai – nepriklausomai nuo svorio ir liemens apimties. Tai puiki savybė, tačiau jei gydytojas užsimena apie svorio mažinimo būtinybę, susirūpinkite. Jums tiks jūros produktų ir didelio kiekio šviežių daržovių dieta.

Liepos 13-23
Našlaitė. Jums neverta siekti manekenės figūros – tai visiškai ne jūsų stilius. Jūs – „naminė katytė“, minkšta ir jauki. Kurkite salotų, kurias galėtumėte gaminti sau ir artimiesiems, dietas.

Liepos 24-rugpjūčio 2
Erškėtrožė. Gali būti, kad jūs esate šiek tiek agresyvesnė nei turėtumėte būti, todėl net menkiausia užuomina apie pilnumą gali priversti jus lieknėti iki paskutinio kraujo lašo.

Rugpjūčio 3-12
Saulėgrąža. Jūs stabili ir praktiška, domitės savo sveikata ir svoiu. Ypač daug naudos jums turi kruopų dietos, pavyzdžiui, valgykite ryžius, dėkite į maistą sėlenų, sveikų ir daigintų grudų.

Rugpjūčio 13-rugpjūčio 23
Rožė. Jūsų pagrindinė užduotis – būti pačia gražiausia visur ir visada. Ar nepavargote? Atrodo, esate lieknesnė nei reikėtų, o jūs vis lieknėjate ir lieknėjate…

Rugpjūčio 24-rugsėjo 2
Delfinijumas. Jūs esate asketikša, visuomet pasirengusi pasitenkinti duona ir arbata. Tikėtina, kad iš čia ir kyla problemų su jūsų svoriu: juk jūs visiškai nesirūpinate savo mityba. Atkreipkite dėmesį į savo racioną: jis turi būti subalansuotas, ir jame turi būti pakankamai vitaminų.

Rugsėjo 3-11
Gvazdikas. Jums svarbiausia yra įrodyti, kad jūs visuomet ir visur teisi. Nei artimieji, nei gydytojai neprivers jūsų pasirūpinti savo figūra, kol pati nenuspręsite, kad svoris viršijo ribą. Kai tai įvyks, turėkite galvoje, kad jums naudingiausia mažai riebalų turinti dieta.

Rugsėjo 12-22
Astras. Jūs visuomet linksma ir geranoriška. Tačiau būtina stebėti savo svorį. Pabandykite laikytis iškrovos dienų ir stebėkite vandens – druskų balansą: jums kasdien reikia išgerti po pusantro litro žolelių nuoviro.

Rugsėjo 23-spalio 3
Viržis. Jūsų stilius – rafinuotumas ir tobulumas, todėl net pora nereikalingų kilogramų gali jums sukelti neviltį. Jums netiks „sočios“ dietos, tokios kaip didelio kiekio sūdytų kopūstų valgymas. Pirmenybę teikite originalioms salotoms ir užkandžiams, išmėginkite kinų virtuvę.

Spalio 4-13
Kamelija. Jūs išsiskiriate artistiškumu ir vaikišku žavesiu. Norint sulieknėti, jums teks susigalvoti vaidmenį: pavyzdžiui, įsivaizduokite esanti vienuolė arba rafinuota XIX amžiaus panelė, ir jums viskas pavyks.

Spalio 14-23
Alyva. Jūs siekiate tikslo ir mėgstate padėti kitiems. Dėl šios priežasties jums geriau svorį mesti ne savarankiškai, o kartu su kuo nors iš artimųjų, kuriam būtina sulieknėti.

Spalio 24-lapkričio 2
Frezija. Jūs patikima ir tiesmukiška, tad jeigu priėmėte sprendimą, tai nenurimsite, kol jo neįgyvendinsite. Taigi, jums svorį mesti nėra sunku, tik stebėkite, kad jūsų maistas visuomet užtikrintų gerą nervų sistemos mitybą: stenkitės įtraukti į racioną bananus, pieną, riešutus.

Lapkričio 3-12
Orchidėja. Visada ir visur jaučiatės svečiu, būtybe iš kito pasaulio. Jums netinka įprasti mitybos principai – kad gerai jaustumėtės ir liktumėt liekna, jūs turite pati susigalvoti receptus.

Lapkričio 13-22
Bijūnas. Jus žudo įprotis iš anksto visiems paskelbti savo planus. Nusprendusi sulieknėti, jūs visiems tai papasakojate. Atminkite: lieknėti reikia tyliai.

Lapkričio 23-gruodžio 2
Kardelis. Jūs darbšti ir talentinga, tačiau nesate pratusi rūpintis savimi. Rūpintis savo svoriu ir sveikata pradedate tik tuo atveju, jeigu kas nors iš artimųjų ims to maldauti.

Gruodžio 3-12
Kiaulpienė. Jūs ekstravagantiška – kartais net perdaug. Troškimas daryti viską savaip gali sugadinti ir patį tvirčiausią skrandį bei sutrikdyti pačią pastoviausią medžiagų apykaitą. Atminkite: kartais patys paprasčiausios liaudiškos priemonės yra pačios patikimiausios.

Gruodžio 13-22
Lotosas. Jūsų problema reta: jūs jaučiatės nejaukiai savo nuosavame kūne…Gali būti, sulieknėjusi, pajusite komfortą, nors, greičiausiai, esmė slypi ne kilogramuose. Bet kokiu atveju, mitybos klausimais pasikliaukite savo intuicija.

Gruodžio 23-31
Edelveisas. Jūs rami, patikima ir kantri. Pakoreguokite mitybą dietologų pagalba – ir lieknumas bei puiki sveikata jums garantuota.