Kvasnevskio dieta. Kaip lieknėjama nuo mėsos ir lašinių…

1

Ar galima sulieknėti nuo lašinių? Kaip tvirtina gydytojas Janas Kvasnevskis, taip! Be to jūs galite ne tik pasiekti savo optimalų svorį, bet ir pašalinti iš organizmo nereikalingus veiksnius.

Idėja štai kokia – geriausia valgyti maistą, kuris geriausiai įsisavinamas ir duoda daug energijos, nei tą, nuo kurio nepajusite jokio pasitenkinimo ir naudos. To dėka, jūsų svoris normalizuosis be žalos sveikatai.

Kvasnevskis mano, kad patys optimaliausi produktai, siekiant idealios figūros, yra mėsa ir lašiniai. Tvirtina, kad riebalai žmogaus organizme nė kiek nekenkia. Tik turima minty būtent gyvulinės kilmės riebalus, kurie yra daug kenksmingesni nei augaliniai riebalai, kaip alyvuogių aliejus, pupos, soja …

Be to, gydytojas rekomenduoja pašalinti iš raciono daržoves bei ląstelieną, vadina juos nenaudingais produktais, kurie tik apkrauna mūsų skrandį, tačiau nesuteikia organizmui jokios naudos: „Kam juos valgyti, jei jie susideda pagrinde iš vandens? Daug paprasčiau išgerti porą stiklinių gryno vandens ir neapkrauti savo skrandžio nereikalingu darbu. Kas dėl vitaminų, būtinus normaliam gyvenimui, tai jų yra pakankamai mėsoje. Ypač subproduktuose, kuriuos dažnai nuvertiname: kepenyse, širdyje, plaučiuose, inkstuose…“

Kvasnevskio „Optimalaus maitinimo“ sistema diena po dienos vis labiau populiarėja, nežiūrint į jos prieštaringumą. Šios dietos metodu gydytojas padeda ne tik atsikratyti nereikalingo svorio, bet ir priaugti svorio tiems, kas kenčia nuo jo trūkumo.

Jo dietos dėka, žmogaus organizmas turi grįžti prie normos, kuri kiekvienam žmogui yra sava, ir jei bandysime prieštarauti tam, kas sutverta gamtos, rizikuojame ne tik pastorėti, bet labai pakenkti savo sveikatai.

Vien tik Lenkijoje gydytojas Kvasnevskis turi daugiau nei du milijonus pasekėjų. Dauguma jų susijungė į klubus, kur renkasi, aptarinėja naujus „riebių“ patiekalų receptus.

Štai apie ką riebalų naudai sako dietologijos specialistai :

„Apie 60% smegenų ląstelių susideda iš riebalų, ir tai žymiai didesnė koncentracija, nei kitose kūno dalyse. Ironija yra ta, kad žmonės beveik nežino to ir nuolat siekia pašalinti kuo daugiau riebalų iš savo dietos, nors turėti pakankamai didelį riebalų kiekį savo racione yra gyvybiškai svarbu smegenims ir jų geros formos palaikymui.“

Tačiau, šiame etape daugiau kalbama būtent apie augalinių riebalų (grūdų, kauliukų, sėklų) aliejų naudą, o štai riebalai, esantys mėsoje arba taip vadinamuose hidrogenizuotuose aliejuose (perkeptas arba kartus augalinis aliejus, margarinas, kulinariniai riebalai) yra toksiški, arba padeda cholesterolio lygio didėjimui, širdies -kraujagyslių ligų atsiradimui. Tačiau, kaip nebūtų keista, daugelis Kvasnevskio pacientų, sergančių tokiomis ligomis, žymiai pagerino savo sveikatos būklę, naudojant šį unikalų mitybos metodą. Tiesiog stebuklai…

Štai pavyzdinis „riebalų“ dietos valgiaraštis:

Pusryčiai – kiaušinienė mažiausiai iš 3 kiaušinių su spirgučiai, gabalėlis duonos (būtinai pamirkyti jį riebaluose) ir nesaldi arbata.

Pietūs – 150 g pusiau riebaus karbonado, apkepto su kiaušiniu ir džiūvėsėliais, kelios bulvytės, sutrintos riebaluose nuo kepimo, o taip pat nedidelis marinuotas agurkas.

Gydytojas rekomenduoja maitintis tik 2 kartus per dieną, Jis mano, kad to yra pakankama, nes mėsa, lašiniai, kiaušiniai ir pienas labai maistingi. Jūs patys pasirenkate sau tinkamą maisto vartojimo bei kalorijų deginimo grafiką. Jei pajausite, kad esate alkani, galite drąsiai valgyti ką nors riebaus arba mėsiško.

Pereiti prie riebaus maitinimosi galima iš karto, be papildomo pasiruošimo. Gydytojas žada, kad visai greitai pajausite žvalumo antplūdį ir jūsų organizmas grįš į normą.

Visa tai, be abejo, skamba, padrąsinančiai, tačiau kol nepabandysi, niekada nesuprasi, kur slypi tiesa.

Manau (red. autorius), kad vieno tipo dietos taikymas neduoda gerų rezultatų. Mūsų organizmo normaliam funkcionavimui reikalingi visi elementai, esantys įvairios kilmės produktuose. Riebus maistas negali jų visų pakeisti.

Kinijoje net yra tokia bausmės rūšis, kai nuteistasis maitinamas vien mėsa ir po kurio laiko žmogus miršta. Apie tai verta susimąstyti.

Taigi, nežiūrint į augantį aukščiau aprašyto metodo populiarumą, neverta rinktis kraštutinumų. Kam trikdyti savo ir taip nelabai teisingą medžiagų apykaitą?