Madonna: Makrobiotinė dieta

1

Pagrindinės sudedamosios dietos dalys yra javai, daržovės ir žuvis. O taip pat sojos varškė ir jūros dumbliai. Mėsai, duonai ir pieno produktams uždėtas griežčiausias tabu.

Sulieknėti 2 kilogramais per 2 savaites

Principas: Pagrindinės sudedamosios dietos dalys – tai javai, daržovės ir žuvis. O taip pat sojos varškė ir jūros dumbliai. Mėsai, duonai ir pieno produktams uždėtas griežčiausias tabu.
Pliusai: Nuolatinis maitinimas pagal makrobiotinius principus – garantija, kad niekada nepriaugsi svorio!
Minusai: Ši dieta reikalauja griežtos disciplinos. Užkandžiauti kur nors greito maisto kavinėse griežtai draudžiama!
Sveikatos faktorius: Dieta labai stipriai sveikai veikia visą organizmą, nes visi vartojami produktai –natūralūs ir yra ypač mažai apdorojami kulinariniu būdu.

Idealus kūnas amžiams!

Madonna (1,63 m, 51 kg) yra sveiko gyvenimo būdo propaguotoja. Kiekvienas maitinimas jai – ypatinga ceremonija. Svarbu, kad visas valgiaraštis būtų sudarytas remiantis makrobiotiniais principais. Todėl maistą ji gaminasi pati arba patiki šį procesą asmeniniam virėjui, kuris ją visur lydi. Teisingiau būtų šiuo atveju akcentuoti ne dietą, o ypatingą gyvenimo filosofiją, kurios tikslas – pasiekti vidinę harmoniją. Laikantis šios dietos, būtina naudoti tik natūralius, cheminėmis trąšomis neapdorotus produktus, išaugintus natūraliomis sąlygomis. Visas maistas – vegetariškas, tai yra jokių kiaušinių arba pieno produktų! Leistini javai, žaliosios salotos, pupos ir jūros dumbliai.

Ar leistinos nuodėmės?

Oficialiai pareiškiame: Madonna (47) nerūko, nevartoja alkoholio ir visiškai atsisakė saldumynų. Be to, ji kasdien sportuoja.

Kaip žvaigždė išlaiko formą

„Jai 47, tačiau jos figūra, kaip 25-metės“, – teigia asmeninis Madonnos treneris Kimas Li. Ji dviejų vaikų mama, pasiekia tokį efektą griežtos disciplinos ir griežtos fizinio tobulinimo programos dėka. Žvaigždė kasdien treniruojasi dvi valandas, kur bebūtų. Iš pradžių bėgimas ir tempimo pratimai (45 min), po to užsiėmimam kūno tobulinimo studijoje arba joga. Pilatesas, šokių džiazas, hip-hopas taip pat padeda palaikyti nepriekaištingą dainininkės figūrą, Ji laikoma atletiškiausia tarp muzikinio olimpo žvaigždžių.

Madonnos paslaptis

Pop muzikos deivė sukramto kiekvieną gabaliuką. Taip maistas daug geriau įsisavina. Paslaptis ta, kad kol kramtai, į smegenis patenka signalas apie pasisotinimą. Tokiu būdu tu automatiškai valgai mažiau!

Žvaigždės-šalininkės

Madona sugebėjo makrobiotine dieta sudominti ir savo draugę Gvinet Peltrou. Liv Tailer – užkietėjusi vegetarė nuo pat vaikystės. Neabejotina ir tokio maitinimo būdo nauda „Titaniko“ žvaigždei Keit Vinslet.

Madonnos dienos valgiaraštis

Pusryčiai: Avižinė košė, išvirta ant vandens arba sojų pieno
Pietūs: Ryžiai su porais ir truputį apkepta žuvis
Vakarienė: Sojos sūris su kviečiais ir daržovėmis.