Nori numesti svorio? Įsigyk šunį!

Turi judrų šunį, tačiau jautiesi aptingęs, turi antsvorio ir dažnai tingi vaikštinėti lauke? Turbūt nustebsi, bet tavo šuo gali būti puikus pagalbininkas tau mesti svorį ir motyvuoti tave judėti. Galbūt atrodo, kad tai neįmanoma? Tačiau mes sakome, kad užsiėmimai su augintiniu tikrai veiksmingi ir liekninantys! Skaityk toliau ir tuo įsitikinsi.

Kaip rūpiniesi savimi – taip pat ir augintiniu

Šunų elgsenos ir gyvenimo būdo ekspertai tvirtina, kad dažniausiai šeimininko ir jo šuns gyvenimo būdas sutampa. Pavyzdžiui, jei šeimininkas dažnai linkęs persivalgyti, įprasta, kad jis peršeria ir savo šunį. Jeigu šeimininkas gyvena pasyvų gyvenimo būdą – toks tampa ir jo šuo. Taigi šeimininko gyvenimo būdą po truputį perima ir jo šuo. Taigi ir šuns sveikata priklauso nuo jo žmogaus jam skiriamos priežiūros ir požiūrio. Juk šuo yra vienas labiausiai prisitaikančių gyvūnų, tad jie gana nesunkiai pritampa prie jam siūlomo gyvenimo tempo. JAV garsi trenerė ir sveiko gyvenimo propaguotoja, pati turinti tris šunis, Jillian Michaels sako, kad gyvūnai lygiai taip pat kaip ir mes serga tokiomis pat ligomis – nuo cukrinio diabeto iki vėžio ir širdies ligų. Todėl jei mylime savo gyvūną, lygiai taip pat kaip ir save – privalu pasirūpinti sveika mityba ir judėjimu.

Dažnai vedžiok šunį ir įtrauk jį į sporto rutiną

Pakankamai dažnai vedžiojant šunį, su juo bėgiojant ir žaidžiant antsvorio problema negrės. Juk daugumai šunų judėjimas – gyvybiškai svarbus dalykas. Niekas keturkojo nedžiugina labiau, nei pasakymas, kad laikas eiti į lauką. Itin naudinga būtų su šuneliu pabėgioti, vaikščioti kalnuotomis, miškingomis vietomis – taip sudegs dar daugiau kalorijų. Jei turite itin aktyvios veislės šunį, puikus fizinis užsiėmimas gali būti ir važinėjimas riedučiais, važiavimas dviračiu ar elementarus aktyvus žaidimas su augintiniu. Visos šios veiklos atliekamos pakankamai dažnai ir aktyviai yra puikus būdas numesti svorio ir būti sveikesniems. Taip pat – jūsų šuo bus nepaprastai patenkintas tokia jūsų veikla. Jis taip pat nepriaugs svorio, bus sveikas ir judrus jei kasdien skirsi valandą ar dvi pasivaikščiojimams ir žaidimams.

Skaityti daugiau http://www.dresavimas.lt/b/nori-numesti-svorio-isigyk-suni/