Rosita Čivilytė: 10 kilogramų nebėra!

„Girdėjote, kad labai išgražėjau? Turbūt tie, kas taip sakė, tą dieną buvo labai geros nuotaikos. Aš tokia kaip visada, tik numečiau svorio“, – linksmai L.T. sakė žinoma atlikėja.

1

Ekstremalūs  pokyčiai

Moteris tikina, kad niekada negalvojo, kaip nesusenti. „Tiesą pasakius, man visiškai vienodai rūpi, ar aš dešimt kilogramų sunkesnė, ar leng­vesnė. Niekada nesivaikiau jokių tobulybių. Tiesiog jeigu mano nuotaika pasikeis, aš vėl pradėsiu valgyti saldumynus ir storėsiu tiek, kiek man reikės“, – tvirtino pašnekovė.

Atlikėja pasakojo, kad dietos nusprendė laikytis savaime. Anot R.Čivilytės, ateina toks metas, kai sulėtėja medžiagų apykaita ir žmogus arba nusprendžia snausti ir rinkti kilogramus, arba juos mesti bei išgražėti.

Rosita sakė, kad pradėjusi laikytis dietos iš savo maisto racio­no visiškai išbraukė duoną, bulves, miltinius patiekalus.

„Pastaruoju metu girdžiu savo adresu daug komplimentų. Žmonės, kurie mane seniai matė, nustemba pamatę ir sako, jog esu labai pasikeitusi. Tačiau aš manau, jog tai yra išsivalymas, kuris galėtų atjauninti bet kurį žmogų, jeigu jam to reikia. O man kaip tik atėjo tas laikas – pritrūko savęs veidrodyje ir norėjosi pamatyti kitokią“, – kalbėjo atlikėja.

Kalta ne meilė

Moteris tvirtino, kad laikytis dietos jai nebuvo leng­va. Rosita L.T. sakė, kad psichologiškai jai buvo sunku atsisakyti daugelio dalykų, kuriuos ji mėgdavo.

„Tai vargina, kadangi valgyti norisi, o tikslas užsibrėžtas. Nors nebuvo lengva, tačiau man patinka ekstremalūs pokyčiai“, – šyptelėjo pašnekovė. Pasiteiravus, ar smarkiai reikėjo keisti garderobą, Rosita tik nusijuokė ir pasakė, kad dabar kuo puikiausiai dėvi senesnius savo rūbus. Tačiau dainininkė atskleidė, kad nusipirko ir tuos drabužius, apie kuriuos anksčiau tik pasvajodavo.

Moteris tikina, kad pagražėti jos niekas neskatino. „Manęs niekada nejaudino ir nedžiugino aplinkinių nuomonė. Visuomenės vertinimus aš girdžiu, tačiau jie mano gyvenimo pakeisti negali. Aš darau tai ne dėl kitų norų“, – savo nuomonę išsakė dainininkė.

Į klausimą, ar dėl išvaizdos pasikeitimų kalta nauja meilė, ji atsakė neigiamai. „Meilė būna tik viena – įkyri, kartais bjauri, kartais gera – ji visada ta pati“, – baigdama pokalbį pasakė R.Čivilytė.