Stebuklinga sriuba: jūs liekna ir sveika!

Šventiniai persivalgymai palieka savo žymes ant pilvo, klubų ir sėdmenų? Vien mintis apie dietą nuodija jums gyvenimą? Šalin baimes. Jums nereikės badauti. Visas problemas išspręs stebuklingoji daržovių sriuba.

1

Kalėdų ir Naujųjų metų laikas… Šventinių užstalių ir įvairių patiekalų metas, prieš kurių pagundas labai sunku atsilaikyti… O po to? Po to svarstyklės paskelbs savo nuosprendį?

Neliūdėkite. Jums dabar neteks nukreipti akių nuo veidrodžio, kankinti save daugiadieniais badavimais ir vengti užstalių. Nes dabar atsirado naujas būdas nekankinant savęs atsikratyti nereikalingų kilogramų. Manot, to negali būti? Gali. Stebuklingoji sriuba…

Dėl savo sudėties ji užtikrina jūsų lieknumą. O jos paruošimui nereikia jokių stebuklingų burtų. Į jos tiksliai apgalvotą sudėtį įeina daržovės ir prieskoniai, kurie savaitės bėgyje be ypatingų pastangų leidžia jums numesti iki 4 kg.

O paslaptis labai paprasta. Tokios sriubos lėkštė, beveik visiškai be jokių riebalų, sudaro tik 35 kcal. Tačiau štai kas svarbu – vitaminai, pastovios ir mineralinės medžiagos organizme sukuria fermentus, kurių dėka gaunamos kalorijos iš karto sudeginamos. Tuo pačiu vyksta valymas nuo šlakų ir kitos valymo funkcijos. Taigi, sėkmės. Jeigu jums norisi valgyti, griebkite sriubos šaukštą, negalvodamos apie pasekmes.

Kaip ją paruošti

Kiekiui, kurio užteks vienam žmogui 2-3 dienoms, paruošti reikia: nedidelės kopūstų galvos, 6 morkų, 6 svogūnų, 2 raudonųjų saldžiųjų pipirų, salierų ryšuliuko, žalių svogūnų laiškų ryšuliuko, 450 g žalių pupelių, didelio pomidorų stiklainio, 250 g pomidorų sulčių, svogūnų sriubos pakuotės, šviežių krapų, petražolių, pipirų. Jeigu norite, galite įdėti 1-2 buljono kubelius.

Gerai išplautas ir susmulkintas daržoves sudėkite į didelį puodą ir užpilkite vandeniu, truputį daugiau nei yra daržovių, užvirkite ir pavirkite 10 min. Po to sumažinkite ugnį ir virkite, kol sriuba bus paruošta, prieskonių dėkite pagal skonį.

Ką dar galima valgyti

Pirmąją ir antrąją dienomis galite kiek tik norite valgyti šviežių arba pagamintų garuose daržovių ir vaisių. Trečiąją dieną jūsų organizmui jau būtini baltymai: neriebi varškė arba jogurtas, kiaušinis, virta žuvis, gabalėlis vištienos arba kalakutienos krūtinėlės.

Dabar jau kiekvieną dieną galite valgyti bulves arba po tris bananus. Ir taip pat labai svarbu neužmiršti skysčių. Kiekvieną dieną gerkite ne mažiau kaip 3 litrus vandens, arbatos arba sulčių. Ir prašytume, jokio alkoholio!